فعالیت های داوطلبانه

بنیاد اصلی و سرمایه های با ارزش هر موسسه و سازمان مردم نهادی همیاری و همکاری داوطلبین و خیرین بزرگوار و نیکوکارش است. درواقع حضور و فعالیت این عزیزان است که به فعالیتهای هر موسسه و سازمان مردم نهادی معنا و تداوم می بخشد. زنجیره عشق و امید نیز با حضور همین یاوران و داوطلبان پرانرژی و گرانقدر حیات یافته و رشد می یابد.

درحال حاضر زنجیره عشق و امید  با یاری ۵۶۰ خیر بزرگوار توانسته در قالب سه کارگروه اصلی که در ذیل به آنها اشاره شده، فعالیت های خود را انجام دهد. شما نیز می‌توانید پس از گذراندن مراحل عضویت در کارگروه های تعیین شده با توجه به توانمندی ما و علایقتان، شروع به فعالیت نموده و با پذیرش مسئولیت های مرتبط با برنامه های اجرایی و حمایتی، ما را در راستای تحقق رسالت سازمانیمان یاری کنید.

کارگروه های اصلی زنجیره عشق و امید:

کارگروه جذب:

این گروه به طور مستقیم با خیرین در ارتباط بوده و در راستای استفاده از مهارت ها و توانایی های آنها به منظور رفع نیاز مددجویان، فعالیت میکند.

کارگروه تحقیق:

این گروه به طور مستقیم با مددجویان در ارتباط بوده و طیف فعالیت آنها ازشناسایی مددجویان و بازدید از شرایط زندگی آنها آغاز شده و تا کمک به رفع نیازهای اولیه آنها، ایجاد اشتغال و حمایت از آنها در محل کار و پیگیری حقوق مددجویان مشغول به کار ادامه می یابد.

کارگروه اجرا:

جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین عزیز و رساندن آنها به دست مددجویان را بر عهده دارد.

 

از کلیه دوستان و عزیزانی که تمایل به همکاری در هریک از کارگروه های معرفی شده را دارند خواهشمندیم که فرم موجود در این صفحه را پرکرده تا بتوانیم از انرژی و حضور گرم شما درکنارمان بهره مند شویم.

برای دریافت توضیحات تکمیلی میتوانید با شماره تماس ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و یا فرم مربوطه را پر کرده تا در اسرع وقت کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را به شما ارائه دهد.